Jak se starat o své ProBracelets náramky

Neberte to jako rady, které nezbytně musíte na 100% dodržovat. Je to opravdu jen návod jak udržet svoje ProBracelets co nejdéle v původním stavu a barvách. Čím více budete nosit vaše minerální šperky u sebe, tím větší energetické přínosy budete dostávat.

  • Sundávejte šperky před koupáním, sprchováním, mytím nádobí a podobnými činnostmi, při kterých náramky přichází do častého styku s vodou a mýdlem nebo čistícím prostředkem, aby nedošlo k poškození kompomentů a navlékacího materiálu.

  • Odkládejte své šperky při sportování, nebo fyzické námaze, zabráníte tím jejich poškození

  • ProBracelets před spaním sundávejte, pokud víte, že nespíte během noci pouze v jedné poloze. Můžete si však dávat vaše minerální šperky pod polštář nebo vedle své postele.

  • Vyvarujte se kontaktu s chemickými prostředky. Působením některých laků na vlasy, parfémů, krémů, mořské vody, chlóru a jiných chemikálií může dojít k poškození povrchové úpravy šperků(typy Ag 925/1000 pozlacenné)

  • Cca jednou za měsíc provést čištění hadříkem,který je součástí dárkového balení.

Skladování

Doporučujeme nechat v naší krabičce a případně nosit v pytlíčku, každý náramek Vám přijde ve stylové krabičce ProBracelets. Náramky se tak nepoškrábou ani nezamotají s jinými šperky.

Oprava

Pokud se i přes všechny rady stane něco s Vaším ProBracelets náramkem tak Vám ho za cenu poštovného opravíme v naší zlatnické dílně.

Pokud máte jakékoliv otázky ohledně péče o náramky napište nám na email: info@probracelets.cz .