Náramky vyráběné v České republice

Všechny naše náramky vyrábíme až po obdržení objednávky. Každý je tedy originální a dělaný přímo podle potřeb zákazníka.  Navíc všechny náramky vyrábíme ve třech provedení a šesti velikostech. Každý náramek je vyrobený v naší zlatnické dílně. Chcete sestavit náramek z jiných kamenů než máme v nabídce? Napište nám a my Vám sestavíme náramek přímo podle Vašich přání. Náramky posíláme ve stylové krabičce společně s čistícím hadříkem speciálně na šperky. Navíc jako výrobce garantujeme bezproblémový záruční servis, kde za cenu poštovného opravíme poškozený náramek.

Silver symbols

Naší specialitou je fakt, že si v naší zlatnické dílně samy odléváme symboly ze stříbra (Ag 925/1000). A to do speciálně vyrobených forem ze silikonu. Hotové symboly je možné ještě dodatečně pozlatit a porodhiovat nebo udělat odlitek přímo ze zlata (Au 585/1000), tyto dvě varianty jsou na individuální objednávku. Nejedná se tedy o žádnou bižuterii. Náramek se tedy stává hodnotným šperkem. Toto vše potvrzuje i fakt, že jsme registrováni puncovním úřadem ČR.

Po vytvrdnutí je nutné od symbolu odřezat přebytečné stříbrné kanálky a zabrousit je. Poté se symbol leští pomocí speciálních leštících strojů na šperky. Když je již symbol na náramek opracovaný a vyleštěný přichází tzv. patinování. To je chemický proces, při kterém je zvýrazněn povrch symbolu. Na závěr se vyrazí puncovní značka a symbol je hotov.

Poté je symbol připravený k navázání na náramek společně s přírodními kameny. Zde je na místě upozornění, že fotografie u náramků jsou ilustrační. Protože vyrábíme pouze z přírodních kamenů tak má každý trochu jinou strukturu a vzhled. Na celkový dojem náramku to však nemá vliv.

  • sample-1
  • sample-2

                                                                    

                                                                                                                                                                 

      

  • http://www.probracelets.cz/
  • V současnosti není žádné nejprodávanější produkty.

Nasledujte nás na Facebooku

Od 25.1. si můžete naše náramky prohlédnout v obchodě Hodiny-šperky Příborský, OC DBK Budějovická-Budějovická 1667/64, Praha 4. Tento obchod slouží také jako výdejní místo pro náš e-shop.

Z důvodu zavedení EET je u nás od 1.3.2017 pozastavena možnost platit online pomocí platební karty a Paypal. Dále je možné provést platbu pomocí bankovního převodu nebo platbou na dobírku.

Děkujeme za pochopení