Sleva! DRAK-LESKLÝ A MATNÝ ONYX Zobrazit větší

NÁRAMEK STŘÍBRNÝ DRAK-LESKLÝ A MATNÝ ONYX

Nový produkt

Kvalitní ručně vyrobený náramek z kamenů lesklého a matného onyxu o velikosti 8mm v kombinaci s drakem ze stříbra 925/1000

Více informací

549,00 Kč

-200,00 Kč

749,00 Kč

Více informací

  • Kvalitní ručně vyrobený náramek z kamenů lesklého a matného onyxu o velikosti 8mm
  • Doplněný stříbrným symbolem DRAKA (Ag 925/1000) vyrobeného v naší zlatnické dílně a opatřeného puncovní značkou
  • Je možné také pozlatit 24karátovým zlatem nebo na objednávku odlít ze 14 karátového zlata (Au 585/1000)
  • Náramek je na dvojitém ocelovém postříbřeném lanku 0,46mm a má tzv.americké zapínání ze stříbra (Ag 925/1000) nebo na dvojitém elastickém lanku
  • Náramek posíláme uložený v PROBRACELETS krabičce společně s čistícím hadříkem

VÝZNAM SYMBOLU

Drak

Je pánem oblohy a na zem posílá svou sílu v podobě deště a slunečních paprsků. Objevuje se také přesvědčení, že dračím dechem je déšť z mraků, hrom a blesk. Mytologická představa v západní tradici je taková, že jde často o bytost skládající se z několika tvorů: orlí drápy a křídla, nohy a hlava se podobají lvím, hadovi se podobá vlnitá část trupu a ocasu. Někdy mívá rohy antilopy. Zde je pánem země a bohatství, symbolicky moudrosti a síly nebo poznání.Boj s drakem je dobývání tohoto bohatství. Slovo drak vychází z řeckého dragon, souvisí se slovem vidět, střežit, hlídat. Objevuje se v mytologických příbězích spojených se vznikem světa. Obvykle je představen jako drak nebo had v boji s božstvem, které musí nastolit řád v Kosmu nebo na Zemi.

POPIS KAMENŮ

Onyx

Onyx je ochranný krystal, který neutralizuje veškeré konflikty, ochraňuje život a dodává životní sílu. Je velkým pomocníkem v obtížných situacích a těžkých životních obdobích. Při mimořádných fyzických i citových vypětích pomáhá zachovat chladnou hlavu, klid a pozitivní přístup. Dodává ráznost, vytrvalost a nadhled při konfrontaci s negativními silami. Motivuje ke snaze stát se pánem svého osudu a poskytuje poučení z minulosti. Zvyšuje sebedůvěru a sebekontrolu.

Svému majiteli dodává sílu vyřešit a tím uzavřít staré problémy a podporuje umění odpouštět. Když člověk odpustí těm, kteří mu v minulosti i v současnosti ublížili, zbaví se veškerých strastí a psychosomatických nemocí a problémů.

Onyx má velký vliv na současný život, prosvětluje ho, ukazuje správný směr a odstraňuje strach a obavy z neznámého. V těle udržuje rovnováhu energií jing a jang.

Léčivé účinky:

Působí proti kazivosti zubů

Zpevňuje kosti

Léčí krevní poruchy

Odstraňuje „neklidné nohy“

Posiluje a léčí kůži, vlasy a nehty

Zbystřuje zrak a sluch

Zklidňuje nervovou soustavu

Hojí rány a jizvy po operacích

Zmírňuje bolesti srdce

Prokrvuje nohy a ruce

Chrání před plísňovým onemocněním

Znamení zvěrokruhu: Lev, Panna, Kozoroh

Barva: Černá, bílá, zelená

Naleziště: Indie, Jižní Amerika, USA

Planeta: Mars, Saturn

Element: Oheň

Čakra: Čelo (třetí oko), solar plexus, sakrální, kořen (základní centrum)