Sleva! DRAK-LABRADORIT-BÍLÝ HOWLITE Zobrazit větší

NÁRAMEK STŘÍBRNÝ DRAK-LABRADORIT-BÍLÝ HOWLITE

Nový produkt

Kvalitní ručně vyrobený náramek z kamenů labradoritu a bílého howlitu o velikosti 8mm v kombinaci s drakem ze stříbra 925/1000

Více informací

549,00 Kč

-200,00 Kč

749,00 Kč

Více informací

  • Kvalitní ručně vyrobený náramek z kamenů labradoritu a bílého howlitu o velikosti 8mm
  • Doplněný stříbrným symbolem DRAKA (Ag 925/1000) vyrobeného v naší zlatnické dílně a opatřeného puncovní značkou
  • Je možné také pozlatit 24karátovým zlatem nebo na objednávku odlít ze 14 karátového zlata (Au 585/1000)
  • Náramek je na dvojitém ocelovém postříbřeném lanku 0,46mm a má tzv.americké zapínání ze stříbra (Ag 925/1000) nebo na dvojitém elastickém lanku
  • Náramek posíláme uložený v PROBRACELETS krabičce společně s čistícím hadříkem

VÝZNAM SYMBOLU

Drak

Je pánem oblohy a na zem posílá svou sílu v podobě deště a slunečních paprsků. Objevuje se také přesvědčení, že dračím dechem je déšť z mraků, hrom a blesk. Mytologická představa v západní tradici je taková, že jde často o bytost skládající se z několika tvorů: orlí drápy a křídla, nohy a hlava se podobají lvím, hadovi se podobá vlnitá část trupu a ocasu. Někdy mívá rohy antilopy. Zde je pánem země a bohatství, symbolicky moudrosti a síly nebo poznání.Boj s drakem je dobývání tohoto bohatství. Slovo drak vychází z řeckého dragon, souvisí se slovem vidět, střežit, hlídat. Objevuje se v mytologických příbězích spojených se vznikem světa. Obvykle je představen jako drak nebo had v boji s božstvem, které musí nastolit řád v Kosmu nebo na Zemi.

POPIS KAMENŮ

Howlit/Howlite

Barva: Zelený, bílý, modrý - často uměle barvený

Vzhled: Mramorovaný, ve všech velikostech

Vlastnosti: Howlit se projevuje jako mimořádně uklidňující kámen. Uložíte-li ho pod polštář, působí jako vynikající prostředek proti nespavosti, zejména pokud je způsobena příliš aktivní myslí. Lze jej rovněž použít jako elixír a přibližně hodinu před ulehnutím z něho upíjet.

Howlit napomáhá spojení s duchovními dimenzemi. S jeho pomocí lze naladit a připravit mysl, aby dokázala přijímat vyšší moudrost a byla schopna vhledu do nitra dění. Pomáhá i při cestách mimo tělo a při práci s minulými životy. Pokud soustředíte mysl na kousek howlitu, můžete cestovat do jiné doby nebo jiné dimenze. Přiložením na třetí oko otevřete cestu ke vzpomínkám na minulé životy včetně „meziživotů" a doby strávené v duchovní dimenzi.

Howlit dává slovní vyjádření ambicím - duchovním i hmotným - a pomáhá při jejich naplnění.

V duševní rovině učí trpělivosti a současně potlačuje vztek a nekontrolovatelnou zlost. Kousek howlitu v kapse dokáže pohltit váš vlastní vztek společně s jakoukoli zlostí vrženou proti vám kýmkoli jiným. Pomáhá rovněž překonávat přehnanou kritičnost a sobectví. Posiluje kladné povahové rysy.

Howlit uklidňuje mysl a výborně působí při usínání nebo meditaci. Umožňuje klidnou a racionální komunikaci. Jedná se o kámen posilující paměť a současně vzbuzující touhu po poznání. Howlit dokáže uklidnit rozvířené city; zejména ty, jež mají kořeny v minulých životech. Odhaluje vlákna, která spojují staré emoce s vaším dnešním životem a fungují jako jejich spouštěče.

Léčebné využití: Howlit přináší úlevu při nespavosti. Udržuje rovnováhu vápníku v těle. Přispívá k dobrému stavu zubů, kostí a měkkých tkání. Lze z něj vyrobit užitečnou drahokamovou esenci.

Umístění: Položte na příslušné místo, případně během meditace či potlačování zlosti držte v ruce. Při nespavosti lze rozmístit kolem postele. Pokud si howlit vložíte do kapsy, bude neutralizovat působení negativních sil.