Sleva! KRÁLOVSKÁ KORUNA-DRAČÍ ACHÁTY-KŘEMEN S TURMALÍNEM Zobrazit větší

NÁRAMEK STŘÍBRNÁ KORUNA-DRAČÍ ACHÁTY-KŘEMEN S TURMALÍNEM

Nový produkt

Kvalitní ručně vyrobený náramek z dračích achátů a křemenů s turmalínem o velikosti 8mm

Více informací

549,00 Kč

-200,00 Kč

749,00 Kč

Více informací

  • Kvalitní ručně vyrobený náramek z dračích achátů a křemenů s turmalínem o velikosti 8mm
  • Doplněný stříbrným symbolem KORUNY (Ag 925/1000) vyrobeného v naší zlatnické dílně a opatřeného puncovní značkou
  • Mezidíly jsou vyrobené ze stříbra (Ag 925/1000)
  • Je možné také pozlatit 24karátovým zlatem nebo na objednávku odlít ze 14 karátového zlata (Au 585/1000)
  • Náramek je na dvojitém ocelovém postříbřeném lanku 0,46mm a má tzv.americké zapínání ze stříbra (Ag 925/1000) nebo na dvojitém elastickém lanku
  • Náramek posíláme uložený v PROBRACELETS krabičce společně s čistícím hadříkem

VÝZNAM SYMBOLU

KORUNA

Královská vladařská koruna je pomyslným vrcholem tajemné symboliky, jejíž kořeny najdeme už v dávných pohanských časech.Náramek s korunou v sobě nese ohromnou sílu. Královská koruna je opředena spirituálním tajemstvím a je symbolem vladaře. Kombinace vibračních kamenů a královské koruny symbolizuje mystickou, léčivou a královskou moc královny. Přináší spirituální vidění a duchovní vyspělost. Je symbolem vzdělanosti a duchovní vyspělosti. Královská koruna kryje a aktivuje šestou čakru, tedy šestý smysl nacházející se mezi obočím. Aktivuje vyšší duševní sílu, intuici, telepatickou energii a jasnozřivost. Naučí nás vnímat nefyzické energie a tajemství, která máme vnímat, ale neodhalovat myšlením. Náramek s korunou na ruku je výrazem vznešenosti, moci a výjimečnosti. Náramek s královskou korunou nám dodá důstojnost, ctnost, mravní čistotu, spravedlivost, slávu, čest, ale i radost. Královský náramek nás vede s měrek k duchovnu, spiritualitě, nadpřirozené nesmrtelnosti a věčnému životu. Symbol královské moci v podobě koruny nám vnese do života sílu a chuť bojovat a touhu stát se výjimečným.

POPIS KAMENŮ

Achát

Ochrana, síla, harmonie. Nejnápadnějšími vlastnostmi achátu je harmonizace yin/yang energií, dodávání odvahy, a uklidňování. V minulosti se používal ve vodě nebo v jídle, aby odstranil nemoci. Achát existuje v moha barevných provedeních, které se trochu odlišují svými vlastnostmi, ale obecně mají hlavní účinky stejné. Achát je kamenem síly. V antice se zasazoval do brnění, aby dával válečníkům sílu a odvahu. Achát je též výborným ochranným kamenem, zejména pro děti. Na úrovni emocí nám dodává odvahu, sílu, sebedůvěru a odstraňuje strach. Odstraňováním negativních energií čistí auru. Achát je odrůdou chalcedonu.

Léčivé vlastnosti :

Pomáhá při problémech se zuby a se žaludečními problémy

Účinkuje proti nespavosti

Zlepšuje paměť a koncentraci

Znamení zvěrokruhu:Blíženci, Rak (ideálně mechový achát), Panna, Střelec,  Ryby (ideálně krajkový)

Barva:Velké množství druhů, některé acháty se i uměle dobarvují

Země původu:Brazílie, Botswana, Mexiko, Indie

VÝBĚR VELIKOSTI

Při výběru náramku na ruku je to stejně tak potřeba, jako například při výběru oblečení či čehokoliv jiného. Pokud zvolíte malou velikost, bude pro vás nošení náramku nepohodlné, tím pádem nepříjemné. Náramek Vás může tahat a škrtit. Zároveň se takto náramek rychle onosí a zkrátí se tím jeho životnost.

V případě, že si vyberete zbytečně velký náramek, bude vám padat z ruky, nevypadá to příliš stylově a můžete ho také snadno ztratit.Stejně můžete s náramkem o něco zavadit a roztrhnout si ho či poničit.V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat, rádi vám poradíme a upravíme velikost náramku podle vašich požadavků přímo na míru. Naši šperkaři každý náramek připravují až na základě objednávky a rychlost jeho odeslání to nezpomalí. Touto službou také dáváme nový rozměr ruční výrobě a precizní kontrole kvality.