Sleva! KŘÍDLA-MOŘSKÁ PERLA Zobrazit větší

NÁRAMEK STŘÍBRNÁ KŘÍDLA-MOŘSKÁ PERLA

Nový produkt

Kvalitní ručně vyrobený náramek z říčních perel

Více informací

549,00 Kč

-200,00 Kč

749,00 Kč

Více informací

  • Kvalitní ručně vyrobený náramek z říčních perel 
  • Doplněný stříbrným symbolem KŘÍDEL (Ag 925/1000) vyrobeného v naší zlatnické dílně a opatřeného puncovní značkou
  • Je možné také pozlatit 24karátovým zlatem nebo na objednávku odlít ze 14 karátového zlata (Au 585/1000)
  • Náramek je na dvojitém ocelovém postříbřeném lanku 0,46mm a má tzv.americké zapínání ze stříbra (Ag 925/1000) nebo na dvojitém elastickém lanku
  • Náramek posíláme uložený v PROBRACELETS krabičce společně s čistícím hadříkem

VÝZNAM SYMBOLU

KŘÍDLA

Křídla symbolizují lehkost, čistotu, ale i rychlost, schopnost odnést zlé věci pryč nebo naopak odnést dobrého člověka od zla. Největším významem křídel je však touha po svobodě, umět odletět a překonat jakékoliv hranice. Křídla také značí proměnu, touhu po tom být někým jiným. Je to i váš symbol?

POPIS KAMENŮ

PERLY

Vyskytuje se v nejrůznějších barvách daných druhem perlorodky. Námi nabízené perly pochází od mořských perlorodek, které se vyskytují v rovníkových tropických oblastech. Díky minimálních výkyvů teplot zde perly na perlorodkových farmách narůstají o něco rychleji.

 Od dávných dob slouží jako amulety, chránící před nehodami, neštěstím a pohromami. Jsou symbolem moci, moudrosti a štěstí. Posilují naši vůli, pomáhají nám zbavit se všech závislostí. Na úrovni fyzické podporují uzdravující procesy u všech psychosomatických nemocí, posilují nervy, intuici, tiší bolesti, mírní teploty. Regulují funkci sleziny a střevního traktu.

Vhodné pro znamení: Blíženců, Raka, Vah, Kozoroha a Ryb.