Sleva! TRIPLE COLOUR RUMĚLKA-LÁVA Zobrazit větší

NÁRAMEK TRIPLE COLOUR RUMĚLKA-LÁVA

Nový produkt

Kvalitní ručně vyráběný náramek z lávových kamenů velikosti 8mm

Více informací

300,00 Kč

-49,00 Kč

349,00 Kč

Více informací

  • Kvalitní ručně vyráběný náramek z lávových kamenů velikosti 8mm.
  • Doplněný třemi RUMĚLKOVÝMI korálky s budhistickým dekorem a dvěmi ozdobnými mezidíly ze stříbra (Ag 925/1000).
  • Možné v provedení na dvojitém elastickém lanku nebo ocelovém lanku s americkým zapínáním.
  • Vyberte si velikost přesně podle Vaší ruky.
  • Náramek posíláme uložený v PROBRACELETS krabičce společně s čistícím hadříkem.

POPIS KAMENŮ

Rumělka

Rumělka, nazývaný též „kouzelný kámen“, je považován za kámen mystiky a transformace k vyššímu Já a podpoře vlastního duchovního potenciálu. Aktivuje a vyrovnává první, kořenovou čakru (Muladhara), šestou čakru, Třetí oko (Ajna) a druhou, sakrální čakru (Swadhisthana). Stejně tak cinabarit bývá označován jako „kámen obchodníků“, protože se tradičně používal pro podporu prosperity, hojnosti a bohatství. Je vhodný jako kámen pro meditace.
Cinabarit(Rumělka) podporuje tvořivost, komunikaci a přístup k vrozenému vnitřnímu poznání sebe sama, čímž se zároveň podpoří sebevědomí. Povzbuzuje myšlení duchovně tvůrčím způsobem, může se používat pro vyrovnání čaker, tišení strachu a zášti.
Ovlivněním sakrální čakry podporuje energii kundalini, čímž cinabarit stimuluje sexuální pocity a může tak zlepšit i osobní vztahy mezi partnery.
Rumělka je považována za velmi silný léčivý kámen s pozitivním vlivem na fyzické úrovni a k posílení životní síly. Tradičně se používal jako talisman a amulet ke zvýšení plodnosti a k zahánění sexuálních problémů.
Zajímavost:Rumělka se používala již ve starověku jako pigment na rty, v Číně k barvení lakovaných výrobků, zejména krabiček, nádobí a dokonce i schránek pro zemřelé. V rozvinuté mayské civilizaci byla rumělka použita k výzdobě královských pohřebních komor, např. V hrobce Červené královny ve městě Palenque (600 až 700 n.l.).