NÁRAMEK TRIPLE BALLS 2 SILVER-LÁVA ,AMERICKÉ ZAPÍNÁNÍ

Nový produkt

Kvalitní ručně vyrobený náramek z lávových kamenů o velikosti 8mm

Více informací

499,00 Kč

Více informací

  • Kvalitní ručně vyrobený náramek z lávových kamenů o velikosti 8mm
  • Dominantou náramku jsou tři stříbrné korálky(Ag 925/1000) velikosti 8mm 
  • Náramek je na dvojitém ocelovém postříbřeném lanku 0,46mm a má tzv.americké zapínání ze stříbra (Ag 925/1000)
  • Náramek posíláme uložený v PROBRACELETS krabičce společně s čistícím hadříkem

POPIS KAMENŮ

Lávový kámen

Jak už samotný název napovídá, tyto kameny vznikly vulkanickou činností sopek. Na českých trzích jsou k sehnání převážně kameny z Číny nebo Havaje. Mnozí lidé zastávají názor, havajské kameny mají lepší vlastnosti.Sopečné skály patří mezi nejběžnější druhy hornin na zeměkouli. Nejčastěji se vyskytují v oceánech, na souši pak v čedičových provinciích. Lávový kámen je tak vlastně vyvřelina z jejich útrob. Magma se na povrch dostává z různých hloubek a podle toho a toho, jak pak tuhne, se určují kvalita a vlastnosti kamenů.
Lávový kámen asi znáte hlavně jako masážní, ale má celou řadu dalších použití - pro výrobu uměleckých předmětů, v sochařství, jako stavební kámen a také ve šperkařství.
Šperky s lávovým kamenem jsou opravdu originální, neobvyklé a navíc vám dodají sílu země a žár ohně.Nejčastěji bývá šedý, černý, hnědý nebo rudý, takže se k vám bude skvěle hodit, zejména pokud ráda nosíte tmavé barvy. Co se týče léčivých vlastností, je považován za mocný ochranný amulet. Oheň a země patřily ke čtyřem základním elementům už v řecké filozofii. Oheň bývá obyčejně spojen s energií, sebevědomím a vášní, zatímco země s praktičností, sebeovládáním a materialismem. Lávové kameny v sobě obsahují kvality obou těchto prvků. Ten zemský uklidňuje rozptýlené energie, přináší rovnováhu a pomáhá uvažovat prakticky, zatímco ohnivý stimuluje kořenovou čakru (spojenou se základními lidskými potřebami, její zablokování způsobuje, že má člověk málo energie a fyzické i duševní síly) a čakru sakrální / sexuální (spojená s emocemi, mezilidskými vztahy, sexuální energií a tvořivou silou - pokud se zablokuje, vede to k odmítání sexu a potlačování emocí), pokud jsou zablokované nebo energeticky slabé. V lidovém léčitelství se lávové kameny doporučovaly ženám, které měly problém s plodností, ale byly také symbolem válečných bohů.Jsou rovněž spojovány se slávou, uznáním, mezilidskými vztahy, kariérou, životní cestou, pomocí lidem a cestováním.